Rüyada çocuğunun damdan düşmesi

Rüyada çocuğunun damdan düşmesi bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun damdan düşmesi gördüyseniz:

  • Hızla ilerlemek veya kendinizi daha fazla tutmamak istediğiniz konularda en kısa sürede harekete geçeceğe benziyorsunuz.

Rüyada çocuğunun damdan düşmesi helal ekmek yeneceğine, eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine yorulur.

Rüyada erkek çocuğunun damdan düştüğünü görmek kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada kendi çocuğunun damdan düştüğünü görmek gerginliğin biteceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına alamet eder.

Rüyada damdan su damlaması işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine tabir olunur.

Rüyada damdan atlama tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada damdan bakmak işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada damdan etrafa bakmak yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada damdan aşağı bakmak maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments