Rüyada çürük tırnak kesmek

Rüyada çürük tırnak kesmek kişinin maddi zarara uğrayacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, umutsuzluğa düşeceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada çürük tırnak kesmek gördüyseniz:

  • Sizde hayal kırıklığı yaratacak olsa bile, özel hayatınıza ilişkin konumunuz hakkında dürüst olmalısınız.

Rüyada çürük tırnak kesmek aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına delalet eder.

Rüyada çürük tırnak kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada çürük tırnak düşmesi yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada çürük tırnak görmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, işlerinin çok yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüyada tırnak üstünde tırnak çıkması iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada tırnak içinden tırnak çıkması baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, ekmeğinin bereketleneceğine yorulur.

Rüyada tırnak altından tırnak çıkması elinden gelen herşeyi yapacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tırnak makası ile tırnak kesmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zekiye

Gerçekte benim ayak baş parmagimda mantar var rüyam da o tirnagimi çektim aldim acimadi eşime diyorum tırnağı elime aldim çektim çektim dedim bunun anlamı nedir