Rüyada dar bir yerde abdest almak

Rüyada dar bir yerde abdest almak sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, zor bir döneme gireceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, ayıplanacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, rahat bir hayat sağlayacağına yorulur.

Rüyada dar bir yerde abdest almak gördüyseniz:

  • Özel bir ilişkiniz iş hayatınızdaki ilerlemenizi engelliyor olabilir.

Rüyada dar bir yerde abdest almak sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerde abdest almak içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına inanılır.

Rüyada kalabalık bir yerde abdest almak yakın zamanda ev ya da araba alacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine tabir olunur.

Rüyada yüksek yerde abdest almak külfetinin ve yükünün artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli bir yerde abdest almak yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına tabir olunur.

Rüyada dar yerde abdest almak kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, eşe dosta yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada her yerde büyük abdest görmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına alamet eder.

Rüyada kalabalık yerde abdest almak mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.