Rüyada denizi geçememek

Rüyada denizi geçememek dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, işinin gücünün de hep rast gideceğine, kalp kırıklığı olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, mutluluğa ve neşeye, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine işaret eder.

Rüyada denizi geçememek gördüyseniz:

  • Karşılıklı adil alışverişe inanan kişilerle bir arada olmanızda fayda var.

Rüyada denizi geçememek büyük bir maddi kayba uğranacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizi doldurmak kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine yorulur.

Rüyada ölü denizi görmek sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine, ruhsal korkularından da arınacağına inanılır.

Rüyada denizi süpürmek sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada tuz denizi görmek yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize işaret eder.

Rüyada istanbul denizi işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine delalettir.

Rüyada denizi mor görmek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada denizi seyretmek diyanet sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.