Rüyada denizin altını seyretmek

Rüyada denizin altını seyretmek istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, kötü bir habere veya tehlikeye, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, başka insanları aldatmasına engel olacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizin altını seyretmek gördüyseniz:

  • Belli bir zaman takvimi yapma ya da yeni planlar geliştirme konusundaki ısrarınıza gelecek tepkiler durumun gerektirdiğinin üzerinde olabilir.

Rüyada denizin altını seyretmek isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine rivayet eder.

Rüyada denizin altını görmek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına inanılır.

Rüyada altını görmek hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir bebeğin altını bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına alamet eder.

Rüyada altını çalınması rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kol altını görmek dönülmez yollara gireceğine, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine işaret eder.

Rüyada ata altını bulmak başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına yorulmaktadır.

Rüyada altını temizlemek kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments