Rüyada dere suyuna düşmek

Rüyada dere suyuna düşmek sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, esenliğe ve feraha kavuşacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, büyük tartışmaların yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada dere suyuna düşmek gördüyseniz:

  • Karşılanabilir talepleriniz destek bulabilir.

Rüyada dere suyuna düşmek iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, imkânlarının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada dere suyuna girmek yeni bir ilişkiye başlayacağına, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dere suyuna kapılmak böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına alamet etmektedir.

Rüyada sel suyuna kapılmak kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına delalet eder.

Rüyada kar suyuna batmak kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, böylece hayatının da düzene gireceğine tabir olunur.

Rüyada baraj suyuna girmek zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, ufkunun açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada et suyuna ekmek banmak kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, hem hayatının kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yağmur suyuna girmek huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.