Rüyada devlet kadini ile konusmak

Rüyada devlet kadini ile konusmak neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, kavgaların biteceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada devlet kadini ile konusmak gördüyseniz:

  • Süreci doğru yönetmek için, muhasebeci, avukat, bankacı v.b uzman kişilerden fikir almanız gerekebilir.

Rüyada devlet kadini ile konusmak yanlışlara düşeceğine, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada devlet kadını görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada iş kadını tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, başarısının azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadını sevindirmek kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kadını uyarmak sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadını korumak ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına inanılır.

Rüyada kadını öpmek büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine yorulur.

Rüyada bir kadını reddetmek dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments