Rüyada dikenli yerden geçmek

Rüyada dikenli yerden geçmek evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, dine ve allah’a yakınlaşacağına, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine inanılır.

Rüyada dikenli yerden geçmek gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren işlere kalkışabilir, başardıklarınızdan keyif alabilirsiniz.

Rüyada dikenli yerden geçmek sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada dikenli dal dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine yorulur.

Rüyada dikenli tel batması başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına işarettir.

Rüyada dikenli tel tırmanmak işiyle nam salacağına, yeni işler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada dikenli ot görmek resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada dikenli yol görmek iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, umutlarının da tükeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada dikenli çiçek ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, borçların kısa sürede kapanacağına işarettir.

Rüyada dikenli elma görmek çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.