Rüyada dışkı sıçraması

Rüyada dışkı sıçraması her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, fikirlerinin can bulacağına, maddi olarak zarar edeceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, sevgi ve hürmet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada dışkı sıçraması gördüyseniz:

  • İş hayatınızı eğlenceyle karıştırmayın.

Rüyada dişki kusmak aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada dışkı yedirmek elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına inanılır.

Rüyada dışkı ihya gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına rivayet eder.

Rüyada dışkı tutmak yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine işaret eder.

Rüyada dışkı yağması emeğinden hayır göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dışkı sıçraması rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine, yeni bir haneye sahip olacağına yorulur.

Rüyada dışkı ne anlama gelir pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine, zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada dışkı yapıp temizlemek işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.