Rüyada dişlerin dağılması

Rüyada dişlerin dağılması işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, birikim yapacağına, saygın ve ünlü biri olacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve bu sayede çok huzurlu bir döneme gireceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişlerin dağılması gördüyseniz:

  • Birilerinin size karşı çok maddiyatçı davranması yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada dişlerin dağılması bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ön dişlerin seyrekleşmesi hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada alt dişlerin olmaması işlerinin açılıp kazancının artacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ön dişlerin parlaması rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, kasasının daha çok para dolacağına işaret eder.

Rüyada ön dişlerin çatlaması zorlukları teker teker aşacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına inanılır.

Rüyada dişlerin kanaması devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada alt üst dişlerin dökülmesi işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dişlerin tuz buz olması yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments