Rüyada doğal afetten kaçmak

Rüyada doğal afetten kaçmak işlerinin hal yoluna gireceğine, patlama noktasına geleceğine, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, yalan söyleyeceğine, üzüleceğine ve ağlayacağına inanılır.

Rüyada doğal afetten kaçmak gördüyseniz:

  • Sizi ilgilendiren toplantı ya da organizasyonlara katılabilirsiniz.

Rüyada doğal afetten kaçmak elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada doğal afetten kurtulmak kariyer planının altüst olacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine işarettir.

Rüyada bir doğal afetten kurtulmak iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir afetten kurtulmak yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, borç batağına düşeceğine delalettir.

Rüyada afetten kurtulmak yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına tabir olunur.

Rüyada doğal taş toplamak rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına işaret eder.

Rüyada doğal taş bulmak zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada doğal afet sel görmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments