Rüyada doktor olduğumu gördüm

Rüyada doktor olduğumu gördüm kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada doktor olduğumu gördüm gördüyseniz:

  • Gergin veya uzlaşmaya yanaşmayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada doktor olduğumu gördüm sorunların tamamen ortadan kalkacağına, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktor olmayan birini doktor olarak görmek dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına alamet eder.

Rüyada olduğumu anlıyorum bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada kel olduğumu gördüm kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, malında zulüm meydana gelmesine rivayet eder.

Rüyada olduğumu nasıl anlarım eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine işarettir.

Rüyada hamile olduğumu öğrendim hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına delalettir.

Rüyada asker olduğumu görmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kanser olduğumu gördüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.