Rüyada dolu dolu sümkürmek

Rüyada dolu dolu sümkürmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, problemlerinin biteceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada dolu dolu sümkürmek gördüyseniz:

  • Kendinizi ne kadar buna hazırlarsanız o kadar da üzüntünüz hafifler.

Rüyada dolu dolu altın görmek eline geçen gelirin de çoğalacağına, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına tabir olunur.

Rüyada dolu dolu sümkürmek sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada dolu dolu kusmak parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada dolu dolu kan görmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına delalet eder.

Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, bir düşmanın kötü haberini almaya yorulmaktadır.

Rüyada dolu dolu yağmur yağdığını görmek uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine inanılır.

Rüyada dolu dolu balgam çıkarmak olayın ağız münakaşasına varacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada dolu dolu para görmek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.