Rüyada düşen çocuğu görmek

Rüyada düşen çocuğu görmek bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına delalettir.

Rüyada düşen çocuğu gördüyseniz:

  • Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz.

Rüyada düşen çocuğu görmek hem de çok üzüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine işarettir.

Rüyada düşen bir çocuğu kaldırmak aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada düşen çocuğu tutmak insanlar tarafından ayıplanacağına, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına yorulur.

Rüyada uçurumdan düşen çocuğu kurtarmak sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, dinini yaşayacağına yorulur.

Rüyada camdan düşen çocuğu kurtarmak iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine delalettir.

Rüyada çukura düşen çocuğu kurtarmak soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada balkondan düşen çocuğu yakalamak maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına delalettir.

Rüyada düşen bir çocuğu kurtarmak kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments