Rüyada düşmanın silahla ateş etmesi

Rüyada düşmanın silahla ateş etmesi bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine, ikili ilişkilerde pürüzler çıkacağına, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanın silahla ateş etmesi gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen veya geride kalmanıza neden olan iş birliklerini veya ilişkileri sorgulayabilirsiniz.

Rüyada düşmanın silahla ateş etmesi bilakis malının çoğalacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine delalettir.

Rüyada düşmanın ateş ettiğini görmek çok büyük adımlar atacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada düşmanın seni silahla vurması büyük ve başarılı adımlar atacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada silahla ateş etmek kazancının sağlam ve sabit olacağına, ağzının tadının bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve silahla ateş edilmesi sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına alamet eder.

Rüyada silahla ateş açılması bazen fakirlik görüleceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş silahla ateş etmek maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine işarettir.

Rüyada silahla ateş edilmesi çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, günbegün kötüleşeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments