Rüyada duvara taş atmak

Rüyada duvara taş atmak işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına, nice noksanlık içinde olduğuna, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, sorunların ortadan kalkacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına, borcunun kalmayacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada duvara taş atmak gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun duygusal hayatınızda önemli gelişmeler olabilir.

Rüyada duvara girmek elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada duvara çizmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine tabir olunur.

Rüyada duvara yazmak sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına rivayet eder.

Rüyada taş duvara çıkmak maddi sıkıntılarının çözüleceğine, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine inanılır.

Rüyada bir duvara tutunmak çok iyi bir kazanç elde edeceğine, en yüksek makamlara oturacağına alamet eder.

Rüyada duvara yapışmak başarılarının takdir edileceğine, değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvara el sürmek aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, zarar edilen işlerde kara geçileceğine delalet etmektedir.

Rüyada düz duvara çıkmak eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.