Rüyada duvarı geçmek

Rüyada duvarı geçmek iyi gelir getiren işler yapılacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada duvarı geçmek gördüyseniz:

  • Problemleri çözerken yaratıcı düşünün.

Rüyada cami duvarı hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine delalet eder.

Rüyada duvarı öpmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ev duvarı silmek yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine yorulur.

Rüyada oda duvarı yıkılması işe zorla gidip geleceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada ev duvarı yıkmak allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada duvarı geçmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine alamet eder.

Rüyada duvarı kesmek gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, duaların boşa gideceğine yorulur.

Rüyada okul duvarı âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.