Rüyada ejderha eti görmek

Rüyada ejderha eti görmek ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, kişinin yasa düşeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ejderha eti gördüyseniz:

  • Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, size yardımcı olabilir.

Rüyada ejderha doğurmak iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ejderha ile uçmak arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada ejderha yemek işlerinin zarara uğrayacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine inanılır.

Rüyada yavru ejderha iş yaşantısında hırslanacağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ejderha eti görmek moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mor ejderha görmek kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, işinde verimsiz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarı ejderha görmek çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ejderha tarafından kovalanmak çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, dertlerin dermanının bulunacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments