Rüyada el sembolü görmek

Rüyada el sembolü görmek işlerine ve kazancına nazar değeceğine, kalbinin küt küt edeceğine, günah işlemeyi terk edeceğine, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, tartışmalı bir işe girileceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına yorulur.

Rüyada el sembolü gördüyseniz:

  • Bazı konularda kendi bildiğiniz yoldan veya kendi istediğiniz yöntemlerle ilerlemek istiyor olabilirsiniz.

Rüyada yılan sembolü kazancının artacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada el sembolü görmek onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, kederden ve stresten kurtulacağına inanılır.

Rüyada kartal sembolü eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, müjdeli haberler alınacağına yorulur.

Rüyada güneş sembolü görmek yönlendireceğine, emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine rivayet eder.

Rüyada akrep sembolü görmek alınacak bir vefat haberi üzerine çok büyük üzüntü duyulacağına ve stresli bir ortama girileceğine, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada kurt sembolü görmek eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine inanılır.

Rüyada kedi sembolü çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, pek az kazanç getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada haç sembolü görmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments