Rüyada elbiseye kaka yapmak

Rüyada elbiseye kaka yapmak toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine, elinin bollaşacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, aralarındaki problemlerin çözüleceğine, kazancının helal para olacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada elbiseye kaka yapmak gördüyseniz:

  • Ya da bir arkadaşınızın sizi şaşırtan konuyla bağlantısını öğrenebilirsiniz.

Rüyada elbiseye kaka yapmak içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz elbiseye kaka bulaşması çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elbiseye kaka bulaşması bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada elbiseye yağ bulaşması sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına işaret eder.

Rüyada elbiseye çay dökülmesi sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine işarettir.

Rüyada elbiseye basmak alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine rivayet eder.

Rüyada elbiseye kusmak şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına rivayet eder.

Rüyada elbiseye idrar bulaşması hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, kardeşler arasına kara kedi gireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.