Rüyada elden kan akması

Rüyada elden kan akması sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına yorulur.

Rüyada elden kan akması gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya anlaşmalar bazında şanslarınız söz konusu olabilir.

Rüyada elden bıçaklanmak yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada elden kan akması sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına delalettir.

Rüyada sağ elden vurulmak gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada elden tutmak yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına tabir olunur.

Rüyada elden para çıkması haneye nifak gireceğine, iyi bir patron olacağına delalettir.

Rüyada sol elden köpek ısırması kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına inanılır.

Rüyada elden solucan çıkması allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada elden ayaktan düşmek başarıya giden yollarının açılacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.