Rüyada elinde pompalı silah görmek

Rüyada elinde pompalı silah görmek düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada elinde pompalı silah gördüyseniz:

  • Yapabilecekleriniz konusunda kendinizi hafife alıyorsunuz.

Rüyada elinde pompalı silah görmek içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada pompalı silah sıkmak hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada pompalı silah kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada pompalı silah almak hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine alamet eder.

Rüyada pompalı silah görmek sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin elinde silah hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada elinde silah olmak atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine alamet eder.

Rüyada elinde boş silah görmek iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments