Rüyada eline kendi pisliği bulaşması

Rüyada eline kendi pisliği bulaşması rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, bunun şans olacağına, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, gönlünün ferahlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eline kendi pisliği bulaşması gördüyseniz:

  • Sizin başkaları için neler yaptığınız değil onların sizin için neler yapabileceği konusuna odaklanmalısınız.

Rüyada eline kendi pisliği bulaşması evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, küskünlük yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada eline köpek pisliği görmek alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, küslükleri gidereceğine rivayet eder.

Rüyada eline bebek pisliği bulaşması büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüyada kendi pisliği temizlemek beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına delalet eder.

Rüyada eline hayvan pisliği bulaşması saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada inek pisliği eline bulaşması hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine ve planlayacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada kendi eline su dökmek elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, maddi zarara uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada kendi eline krem sürmek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, gözyaşlarının dineceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.