Rüyada enseden tutmak

Rüyada enseden tutmak alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, yönetici olacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada enseden tutmak gördüyseniz:

  • Ani harcamalar veya ani parasal yardımlar, ödemeler ilerledikçe zor veya garip bir durumda kalmanıza neden olabilir.

Rüyada enseden saç dökülmesi bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada enseden tutmak özlem gidereceğine, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine alamet eder.

Rüyada enseden köpek ısırması yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada köpeğin enseden yalaması huzursuzluklarından kurtulacağına, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına işaret etmektedir.

Rüyada enseden böcek ısırması yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına işarettir.

Rüyada enseden akrep sokması günahlara, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına rivayet eder.

Rüyada enseden iğne vurulmak dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılanın enseden ısırması kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

Selamlar ruyamda sevdiğim bayan iki elini boynuma dolayip ensemden iki eliyle tutup seni bir daha birakmayacagim dedi ama benim kollarim yanda ve kendimi arkadan görüyorum yani sevdigim bayanin en semi tuttugunu görüyorum nedir bu ruya