Rüyada erkeğin çorap giydirmesi

Rüyada erkeğin çorap giydirmesi rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin çorap giydirmesi gördüyseniz:

  • Biraz şüpheci veya gerçekçi olmanız gerekebilir.

Rüyada erkeğin çorap giydirmesi çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, stresini atacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin çorap giymesi başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, günah işleyeceğine inanılır.

Rüyada erkeğin ayağında çorap görmek eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin ayağına çorap giydirmek yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine işaret eder.

Rüyada erkeğin beyaz çorap giydiğini görmek iyi niyetinden uzaklaşacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine tabir olunur.

Rüyada erkeğin çorap örmesi ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine delalet eder.

Rüyada çorap üstüne çorap giymek sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, alım gücünü yitireceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin beyaz çorap giydiğini görmek sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.