Rüyada erkeğin eşine altın bilezik takması

Rüyada erkeğin eşine altın bilezik takması kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, çekilen hasretin biteceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına işarettir.

Rüyada erkeğin eşine altın bilezik takması gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdığınızla bir ilişkiye başlamanız sizi uzlaşmacı bir konuma taşıyabilir.

Rüyada erkeğin eşine altın bilezik takması bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına rivayet eder.

Rüyada eşine altın bilezik almak kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, en doğru şekilde öğreneceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşine altın bilezik takmak yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına, işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada eşine altın bilezik vermek rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin altın bilezik görmesi maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada erkeğin koluna altın bilezik takması engel teşkil edeceğine, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına işarettir.

Rüyada erkeğin altın bilezik takmak büyük paralara sahip olacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin kolunda altın bilezik görmek atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.