Rüyada erkeğin kel olması

Rüyada erkeğin kel olması şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine, beklentilerine ulaşacağına, zafer elde edeceğine, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına delalet eder.

Rüyada erkeğin kel olması gördüyseniz:

  • Olumlu tarafından görmeye çalışmanızda fayda var.

Rüyada bir erkeğin başka bir erkeğin cinsel organını görmesi eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına delalettir.

Rüyada erkeğin kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına yorulur.

Rüyada erkeğin beklemesi yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin saç dökülmesi kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin iyi davranması kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine inanılır.

Rüyada erkeğin kaş aldırması sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine alamet eder.

Rüyada erkeğin saç azalması başarının adım adım yaklaşacağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin ütü yapması tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.