Rüyada erkek arkadaşının seni koruması

Rüyada erkek arkadaşının seni koruması zor bir dönem geçirileceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada erkek arkadaşının seni koruması gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar düzenli yaşamınızı bozabilir.

Rüyada erkek arkadaşının seni koruması sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, yeni iş kapılarının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek arkadaşının seni araması önüne pek çok imkan sunulacağına, çok sevinçli haberler alacağına delalet eder.

Rüyada erkek arkadaşının seni istememesi uzun yıllar boyunca konuşulacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada erkek arkadaşının seni seviyorum demesi çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada bir erkek arkadaşının seni öptüğünü görmek maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine rivayet eder.

Rüyada erkek arkadaşının seni yanaktan öpmesi onunla bir ömür mutlu olacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine tabir olunur.

Rüyada eski erkek arkadaşının seni istemeye gelmesi kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, kazanılan paranın artacağına delalet eder.

Rüyada erkek arkadaşının seni kurtarması iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.