Rüyada erkek çocuğuna mama yedirmek

Rüyada erkek çocuğuna mama yedirmek hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, insanlar arasında yüceleceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada erkek çocuğuna mama yedirmek gördüyseniz:

  • Size yardım etmesi veya yol göstermesi gereken kişilerin ilgisizliğine tahammül göstermekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada erkek çocuğuna mama yedirmek kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebek mama yedirmek karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkek bebeğe mama yedirmek yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine işaret eder.

Rüyada erkek bebeğe mama vermek şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine, rahatının ve ağız tadının kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğa mama yedirmek kulluk görevini ihmale edeceğine, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine delalet eder.

Rüyada erkek bebeğe mama yapmak uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğuna su içmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, yeni denemelerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuğuna süt vermek attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.