Rüyada eşine şaka yapmak

Rüyada eşine şaka yapmak sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, saygınlık kazanacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine işarettir.

Rüyada eşine şaka yapmak gördüyseniz:

  • Yorumlara veya bilgilere kulak vermenizde fayda var.

Rüyada eşine şaka yapmak ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada saka kuş yakalamak kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine tabir olunur.

Rüyada şaka yapılması maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, huzurunun bozulacağına işarettir.

Rüyada saka kuşu tutmak kendi işinin başına geçeceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine rivayet eder.

Rüyada sana şaka yapılması her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birine şaka yapmak mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine delalet etmektedir.

Rüyada saka kuşu beslemek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birisine şaka yapmak işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments