Rüyada eşini cezaevine girmesi

Rüyada eşini cezaevine girmesi çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, şansının geri döneceğine, sorumlulukların azalacağına, muradın gerçekleşeceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine inanılır.

Rüyada eşini cezaevine girmesi gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızla ilgili bir gerilim yaşayabilirsiniz.

Rüyada eşini cezaevine girmesi huzursuz olacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyada cezaevine gönderilmek işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada cezaevine düsmek kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine delalettir.

Rüyada cinayetten cezaevine girmek hem de yeni mülkler satın alacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine delalettir.

Rüyada yakınının cezaevine girmesi işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına inanılır.

Rüyada suç işleyip cezaevine girmek anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, kurulu düzeni olacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşınla cezaevine girmek insanlığıyla herkese örnek olacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cezaevine girmek islami kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.