Rüyada eşinin kendisini astığını görmek

Rüyada eşinin kendisini astığını görmek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, sevdiği insanların olacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına inanılır.

Rüyada eşinin kendisini astığını gördüyseniz:

  • Açık açık konuşmak veya fikir alışverişlerinde bulunmak kontrol edilmesi gereken durumların varlığını ortaya çıkartabilir.

Rüyada eşinin kendisini astığını görmek rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kendisini astığını duymak refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini kendisini astığını görmek özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada bir arkadaşının kendisini astığını görmek itibar göreceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına delalet eder.

Rüyada babanın kendisini astığını görmek ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine işarettir.

Rüyada birisinin kendisini astığını görmek yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin kendisini astığını görmek atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin kendisini astığını görmek zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments