Rüyada eski erkek arkadaşının seni istemeye gelmesi

Rüyada eski erkek arkadaşının seni istemeye gelmesi yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, iş sahibi olacağına, kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşının seni istemeye gelmesi gördüyseniz:

  • Gelir kaynaklarınızda tıkanıklıklar olabilir.

Rüyada eski erkek arkadaşının seni istemeye gelmesi sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek arkadaşının seni istemeye gelmesi kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, rahat bir hayata başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski erkek arkadaşının seni öpmesi üzüntülerin gideceğine, yaşamını kolaylaştıracağına delalet eder.

Rüyada erkek arkadaşının ailesinin istemeye gelmesi eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına inanılır.

Rüyada erkek arkadaşının ailesi istemeye gelmesi işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin ailesi seni istemeye gelmesi gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, esenlik bulup, hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski erkek arkadaşının seni öptüğünü görmek eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşının seni araması kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments