Rüyada eski eşin yüzük takması

Rüyada eski eşin yüzük takması bazı iş birlikleri yapacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada eski eşin yüzük takması gördüyseniz:

  • Alışılmadık kişiler veya konular ilginizi çekebilir, yaşam tarzınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Rüyada eski eşin yüzük takması iyi, hayırlı bir evlat olacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski eşin yüzük vermesi imkânların çok daha iyi olacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşin yüzük alması onlara hayrının dokunacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine rivayet eder.

Rüyada eski eşin parmağında yüzük görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına yorulur.

Rüyada eşin yüzük takması zahmete düşeceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşin altın yüzük vermesi isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, iyilik bulacağına inanılır.

Rüyada eşin yüzük vermesi hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanılacağına, kazancın artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada eski eşin tutuklanması elinin de bolluk göreceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments