Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini görmek

Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini görmek isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, türlü musibetlere uğrayacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, sağlığın bozulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini gördüyseniz:

  • Belli bir duruma farklı açılardan bakabilmeniz olumlu seçenekleri görmenizi sağlayabilir.

Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini görmek verdiği vaatleri yerine getireceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğinle yeni sevdiğini görmek uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada sevdiğini başkasını sevdiğini görmek dünya mallarının çoğalacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine alamet eder.

Rüyada eski sevdiğini aramak manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğini görmek aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevdiğini koklamak temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına inanılır.

Rüyada eski sevdiğini görmek ve öpmek kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, üzüntülerin sevince döneceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin onu sevdiğini söylemesi iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, ummadığı yerden rızka nail olmaya rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments