Rüyada eski sevdiğinle göz göze gelmek

Rüyada eski sevdiğinle göz göze gelmek çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına delalet eder.

Rüyada eski sevdiğinle göz göze gelmek gördüyseniz:

  • Yakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz.

Rüyada eski sevdiğinle göz göze gelmek bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinle göz göze bakışmak rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinle göz göze gelmek sevinçli haberlerin alınacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada eski eşle göz göze gelmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle göz göze gelmek yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgili göz göze gelmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına işarettir.

Rüyada eski sevdiğinle konuşmak elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevdiğinle nişanlanmak sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.