Rüyada eski sevgilinin sizi özlemesi

Rüyada eski sevgilinin sizi özlemesi yağmur yağmamasına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, bol rızık elde edeceğine, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sizi özlemesi gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız ön planda, bir yolculuk söz konusu olabilir.

Rüyada eski sevgilinin sizi kıskanması zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin sizi özlemesi parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin sizi araması yalan söyleyeceğine, cebinden parasının eksilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sizi sevdiğini söylemesi mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin sizi öpmek istemesi yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sizi öpmesi bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, beklentilerine ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin sizi dudaktan öpmesi kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin sizi istememesi çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, çekilen hasretin biteceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.