Rüyada eski sevgiliye gülümsemek

Rüyada eski sevgiliye gülümsemek çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, gelirinin garanti olacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye gülümsemek gördüyseniz:

  • Elde olan bilgilere göre harekete geçmemeniz gereken konular olabilir.

Rüyada eski eski sevgiliye sarılmak mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliye kavuşmak şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye çay vermek hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliye gülümsemek aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliye kan vermek en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, fikirlerinin çatışacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliye tükürmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sarılmak eski sevgiliye son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliye laf atmak kendi hataları ile yüzleşeceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.