Rüyada eski sevgiliye sarılıp öpmek

Rüyada eski sevgiliye sarılıp öpmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine, bahtın açılacağına, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp öpmek gördüyseniz:

  • Fonksiyonel olmayan işler veya anlaşmalar sorun yaratabilir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp öpmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp ağlamak ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp yürümek hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp öpüşmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp dans etmek onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp gülmek borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp uyumak keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp yatmak sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.