Rüyada eski sevgiliyi gıdıklamak

Rüyada eski sevgiliyi gıdıklamak hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, kulluk görevini ihmale edeceğine, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, dertlerin bölüşüleceğine, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi gıdıklamak gördüyseniz:

  • Evinize veya bir ilişkinize gerçekçi olmayan yaklaşımınız ya da yapmak istediğiniz değişiklikler sizi tuhaf veya zor bir durumda bırakabilir.

Rüyada hem sevgiliyi hemde eski sevgiliyi görmek isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi görmek zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi eski evde görmek ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi ve eski sevgiliyi görmek sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi ve onun eski sevgilisini görmek ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyi eski sevgilisiyle görmek büyük ve güzel işler yapacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi gördüm çok büyük borçlar alacağına, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi sinirli yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments