Rüyada eski sevgiliyi kavgadan kurtarmak

Rüyada eski sevgiliyi kavgadan kurtarmak emeklerinin karşılığını alacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi kavgadan kurtarmak gördüyseniz:

  • Erkekseniz patronunuzla ya da üzerinizde yetki sahibi olan birisi ile anlaşmazlıklarınız olabilir.

Rüyada eski sevgiliyi kavgadan kurtarmak daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hem sevgiliyi hemde eski sevgiliyi görmek duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi görmek istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi eski evde görmek dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, imkânların günden güne azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi ve eski sevgiliyi görmek borçların bir türlü ödenemeyeceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi ve onun eski sevgilisini görmek özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına yorulur.

Rüyada kavgadan vazgeçmek kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına alamet etmektedir.

Rüyada kavgadan kaçınmak hileye, fesada bulaşacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.