Rüyada eski sevgiliyle selamlaşmak

Rüyada eski sevgiliyle selamlaşmak rahat bir hayata kavuşacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, ayağa kalkacağına, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle selamlaşmak gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar kurmanızı sağlayacak aktivitelerde bulunmalısınız.

Rüyada nişanlanmak eski sevgiliyle çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle görüşememek manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle küsmek mal mülk edineceğine, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyle tartışmak para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle nikahlanmak mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına, işlerinden de geri kalacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle eğlenmek önüne çıkan engellerden yılmayacağına, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle bal yemek bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada yağmurda eski sevgiliyle emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.