Rüyada eşya tamir etmek

Rüyada eşya tamir etmek talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına delalettir.

Rüyada eşya tamir etmek gördüyseniz:

  • Grup faliyetlerine katılın enerjiniz yeterli olacak.

Rüyada eşya tamir etmek geçim derdinin biteceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına delalettir.

Rüyada kırık eşya tamir etmek sevincinin üzüntüye döneceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz eşya tamir etmek sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur.

Rüyada bir eşya tamir etmek maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine işaret eder.

Rüyada eski eşya tamir etmek işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada tamir maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada tamir yapmak uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada cam tamir etmek tahsilli, diplomalı kimse olacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments