Rüyada et ve kemik görmek

Rüyada et ve kemik görmek sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, mal edineceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, her konuda şansın yaver gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada et ve kemik gördüyseniz:

  • Durup dururken asabi patlamalar yaşayabilirsiniz.

Rüyada kemik çıtlaması yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine rivayet eder.

Rüyada kemik aramak kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kemik yutmak sarsılacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine alamet eder.

Rüyada kemik kusmak ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, sevilen bir işe ortak olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kemik vermek bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, ticaretinin ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada kemik kırmak işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına delalettir.

Rüyada kemik eti yemek tüm kederinin uçup gideceğine, yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada kemik ihya kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments