Rüyada etek traşı yapmak

Rüyada etek traşı yapmak kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, aniden evlilik kararı alacağına delalet eder.

Rüyada etek traşı yapmak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır görmediğiniz kişileri görmeniz olumsuzlukların olumluya çevrilmesinde etkili olabilir.

Rüyada etek traşı yapmak ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına alamet eder.

Rüyada etek traşı olmak diyanet sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadının etek traşı olmak kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına tabir olunur.

Rüyada erkeğin etek traşı olması bedeninin şifaya kavuşacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasını etek traşı yapmak bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına delalet eder.

Rüyada etek traşı olan birini görmek uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada etek traşı yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada etek traşı olduğunu görmek aksiliklerin ortadan kalkacağına, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments