Rüyada evde beyaz kelebek görmek

Rüyada evde beyaz kelebek görmek moralin ve keyfin yerine geleceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde beyaz kelebek gördüyseniz:

  • Aslen zor veya ağır olduğu belli konularda kafanızı netleştirmeye çalışmalısınız.

Rüyada evde beyaz kelebek görmek geçim derdinin olmayacağına, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada evde kelebek görmek güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evde büyük kelebek görmek kişinin evlatlarının artacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evde kelebek sürüsü görmek düşman hususunda keder ve üzüntüye, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine delalettir.

Rüyada evde renkli kelebek görmek varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına yorulur.

Rüyada beyaz kelebek ısırması yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, birikim yapılacağına işarettir.

Rüyada büyük beyaz kelebek görmek ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir sürü beyaz kelebek görmek kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, işlerinin daha da iyi olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments