Rüyada evde saldırıya uğramak

Rüyada evde saldırıya uğramak isteklerinin erteleneceğine, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, saygısını toplayacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, rakiplerin üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada evde saldırıya uğramak gördüyseniz:

  • Diğerleri sizi grubun en etkileyici kişisi olarak görüyor olabilir.

Rüyada evde saldırıya uğramak daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada evde silahlı saldırıya uğramak işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada saldırıya uğramam en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına delalet eder.

Rüyada saldırıya uğramak haneye bolluk ve bereket dolacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin saldırıya uğraması kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadan saldırıya uğramak dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine delalet eder.

Rüyada silahla saldırıya uğramak çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Rüyada tüfekle saldırıya uğramak hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.