Rüyada eve kertenkele girmesi ne anlama gelir

Rüyada eve kertenkele girmesi ne anlama gelir sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve kertenkele girmesi ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz kötü gidiyorsa fazla dert etmeyin.

Rüyada eve kertenkele girmesi ne anlama gelir daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağzına kertenkele girmesi maddi anlamda rahatının daimi olacağına, rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına delalet eder.

Rüyada odaya kertenkele girmesi deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, şansının ve bahtının açılacağına yorulur.

Rüyada kulağa kertenkele girmesi çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına delalet eder.

Rüyada sırtına kertenkele girmesi aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada büyük kertenkele görmek ne anlama gelir geçiminin güçleşeceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına yorulur.

Rüyada yeşil kertenkele görmek ne anlama gelir bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada vücuda kertenkele girmesi sevgi dolu haberler alınacağına, beklenmedik kapıların açılmasına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments