Rüyada evin taşinmasi

Rüyada evin taşinmasi en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, yanlış yatırımlar yapılacağına, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, kendisine gelemeyeceğine, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, aşama göstermeyeceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine işaret eder.

Rüyada evin taşinmasi gördüyseniz:

  • İlginizi çekmiş veya ilgi alanınıza giren bir konuda girişimde bulunmadan önce olası tüm sonuçları hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada evin içindeyken evin yanması mali sorunlarının çözüleceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine işarettir.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir evin su akması üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada evin olması işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada evin dağılması kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin pis kokması o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin banyosu sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin çatısı yok hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments