Rüyada evladını tehlikede görmek

Rüyada evladını tehlikede görmek yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, zorluklarının son bulacağına tabir olunur.

Rüyada evladını tehlikede gördüyseniz:

  • Kaldırabileceğinizden fazla iş veya sorumluluk almış olmanız verimi düşürebilir ya da hatalara neden olabilir.

Rüyada evladını tehlikede görmek kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada anneyi tehlikede görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini tehlikede görmek sorunların üstesinden geleceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada aileyi tehlikede görmek uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada eşini tehlikede görmek yaşamdan elini eteğini çekeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine rivayet eder.

Rüyada kızının tehlikede olduğunu görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına delalet eder.

Rüyada kardeşinin tehlikede olduğunu görmek kısmetlerinin kapanacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada tehlikede olan birini kurtarmak kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.